Kennispendelaars
Een kennispendelaar is een deskundige die samen met jou, de
ondernemer, een totaalplaatje maakt van de huidige bodemconditie
van een perceel: de bodem-IDee. Dat leidt tot actiepunten, waarvoor
je samen zoekt naar oplossingen. Kosten en opbrengsten van
maatregelen worden daarbij goed afgewogen. Na de uitvoering van
de actiepunten volgt een evaluatie van de geboekte vooruitgang.

Wil je een beroep doen op een kennispendelaar in jouw buurt?

Tijdens het project staan een 15-tal kennispendelaars gratis tot jouw dienst.

 

 

 

Inagro West-Vlaanderen

Bram Van Nevel
+32(0)51 27 33 47
bram.vannevel@inagro.be
Franky Coopman
+32(0)51273345
franky.coopman@inagro.be
Lieven Delanote
+32 (0)51 27 32 50
Lieven.delanote@inagro.be


Anneline Brouckaert
+32 (0)51 27 33 66
Anneline.brouckaert@inagro.be

Annelies Pollentier
+32 (0)51 27 33 83
Annelies.pollentier@inagro.be

PCGOost-Vlaanderen

 

PCA Oost- Vlaanderen

Maarten De Boever
+32 (0)9 381 86 85
maarten@pcgroenteteelt.be
Kurt Cornelissen
+32 (0) 9 381 86 90
kurt.cornelissen@proefcentrum-kruishoutem.be

Hooibeekhoeve Antwerpen

Gert Van de Ven
+32 (0)14 85 27 07
gert.vandeven@provincieantwerpen.be

Proefcentrum Herent

 

PIBO campus vzw Belgisch Limburg

Jasper Somers
+32 (0)16 21 37 51
Jasper.somers@vlaamsbrabant.be
Sander Smets
+32 (0)474 71 66 42
sander.smets@pibo.be

 

Delphy 

 

     
        Sjef Crijns
Regio: Limburg
+31 (0)6 - 5331 0381                            
j.crijns@delphy.nl
                          Henry van den Akker
Regio: Noord-Brabant
+31 (0)6 – 5331 0383
h.vandenakker@delphy.nl 
       

ZLTO

 

Nelis van der Bok
Regio: Zeeland
+31 (0)6 – 53 21 63 27
n.vanderbok@delphy.nl
    Stefan Muijtjens
Regio: Noord - Brabant
+31 (0) 6 -2218 5308
stefan@landbouwadviseur.be