Contact
Schrijf je in op onze nieuwsbrief

Schrijf je snel in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van alle nieuws en activiteiten van Leve(n)debodem.

Projectteam

    Franky Coopman 
Inagro – Bodem en bemesting 
franky.coopman@inagro.be 
+2 (0)51 27 33 45 
     
   Wico Dieleman
ZLTO - Senior Projectleider Biodiversiteit
wico.dieleman@zlto.nl
+31 (0)6 5052 8480
      
  Joost Salomez
Vlaamse Overheid - Departement Omgeving - Beleidsmedewerker Bodembescherming 
joost.salomez@lne.vlaanderen.be
+32 (0)2 553 21 91
     
  Mieke Vandermersch 
Provincie Vlaams Brabant - Coördinatie/onderzoek bodem 
mieke.vandermersch@vlaamsbrabant.be
+32 (0)16 27 70
     
  Koen Vrancken 
PIBO-campus
koen.vrancken@pibo.be
+32 (0)12 39 80 40
     
  Gert Van de Ven 
Hooibeekhoeve - Coördinatie/Onderzoek voedergewassen 
gert.vandeven@provincieantwerpen.be
+32 (0)14 85 27 07
   
   

Cees Oele 
Delphy - Projectmanager
c.oele@delphy.nl
+31 (0)6 20 398 258

     
  Maarten De Boever
PCG - Onderzoeker openluchtgroenten
maarten@pcgroenteteelt.be
+32 (0)9 381 86 86
Kennispendelaars

   

Delphy

  Sjef Crijns
Regio: Limburg
+31 (0)6 - 5331 0381
j.crijns@delphy.nl
     
  Henry van den Akker
Regio: Noord-Brabant
+31 (0)6 – 5331 0383
h.vandenakker@delphy.nl
     

  Nelis van der Bok
Regio: Zeeland
+31 (0)6 – 53 21 63 27
n.vanderbok@delphy.nl
     
   

Inagro  West-Vlaanderen

    Bram Van Nevel
+32(0)51 27 33 47
bram.vannevel@inagro.be
     
    Franky Coopman
+32(0)51273345
franky.coopman@inagro.be
     
   

PCG  Oost-Vlaanderen

    Maarten De Boever
+32 (0)9 381 86 86
maarten.deboever@pcgroenteteelt.be
     
   

Hooibeekhoeve Antwerpen

  Gert Van de Ven
+32 (0)14 85 27 07
Gert.vandeven@provincieantwerpen.be
     
   

Proefcentrum Herent  Vlaams-Brabant

  Jasper Somers
+32 (0)16 21 37 51
Jasper.somers@vlaamsbrabant.be
   

PIBOcampus vzw Belgisch Limburg

  Koen Vrancken
+32 (0)12 39 80 61
Koen.vrancken@pibo.be
Heb je een vraag voor ons?

Vul onderstaand formulier in en we beantwoorden je vraag zo snel mogelijk.

Inschrijving : Contactformulier Leve(n)de bodem
Voornaam*
Familienaam*
E-mail*
Uw vraag*
* : Dit is een verplicht veld