Contact
Schrijf je in op onze nieuwsbrief

Schrijf je snel in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van alle nieuws en activiteiten van Leve(n)de Bodem.

Projectteam

    Franky Coopman 
Inagro – Bodem en bemesting 
franky.coopman@inagro.be 
+32 (0)51 27 33 45 
     
   Wico Dieleman
ZLTO - Senior Projectleider Biodiversiteit
wico.dieleman@zlto.nl
+31 (0)6 5052 8480
      
  Joost Salomez
Vlaamse Overheid - Departement Omgeving - Beleidsmedewerker Bodembescherming 
joost.salomez@vlaanderen.be
+32 (0)2 553 21 91
     
  Mieke Vandermersch 
Provincie Vlaams Brabant - Coördinatie/onderzoek bodem 
mieke.vandermersch@vlaamsbrabant.be
+32 (0)16 27 70
     

  Sander Smets 
PIBO-campus
sander.smets@pibo.be
+32 (0)474 71 66 42
     
  Gert Van de Ven 
Hooibeekhoeve - Coördinatie/Onderzoek voedergewassen 
gert.vandeven@provincieantwerpen.be
+32 (0)14 85 27 07
   

 

Cees Oele 
Delphy - Projectmanager
c.oele@delphy.nl
+31 (0)6 20 398 258

     
  Maarten De Boever
PCG - Onderzoeker openluchtgroenten
maarten@pcgroenteteelt.be
+32 (0)9 381 86 85
Bodemadvies

Onze kennispendelaars maken samen met jou een totaalplaatje van de huidige bodemconditie van een perceel: de BodemIDee. Ontdek welke kennispendelaar in jouw buurt gratis tot jouw dienst staat.
Heb je een vraag voor ons?

Vul onderstaand formulier in en we beantwoorden je vraag zo snel mogelijk.

: Contactformulier Leve(n)de bodem
Voornaam*
Familienaam*
E-mail*
Uw vraag*
* : Dit is een verplicht veld